2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk / Automatyk UR / bez nocek / pn-pt / Czosnów

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma produkcyjna mieszcząca się w Czosnowie poszukuje Elektryka - Automatyka Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,

  • usuwanie bieżących awarii maszyn,

  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii.

Nasze wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i automatyki,

  • jeżeli posiadasz wykształcenie kierunkowe nie wymagamy doświadczenia,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 2 zmian 8 godzinnych / od poniedziałku do piątku.

  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia + premie,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie prywatne,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 907733212