2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Czarnków
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk-Automatyk SW SOLAR -STEICO

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

STEICO - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszej spółki SW SOLAR w Czarnkowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk-Automatyk

ZADANIA:

  • Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń

  • Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień,

  • Proaktywne rozwiązywanie problemów, technicznych i organizacyjnych,

  • Utrzymywanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników,

  • Planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb,

  • Darmowe dojazd do pracy firmowymi autobusami lub dofinansowanie do dojazdów, organizowanych we własnym zakresie.

  • Pracę w systemie jednozmianowym.

  • OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego (elektryka, automatyka, systemy mechatroniczne),

  • Praktycznej znajomości zagadnień mechatronicznych (m.in. diagnostyka zintegrowanych systemów),

  • Doświadczenia w diagnostyce napraw, przeglądach, remontach oraz modernizacjach w środowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnych,

  • Znajomości sterowników PLC (np. Siemens),

  • Znajomości technik napędów elektrycznych,

  • Znajomości obsługi układów sprężonego powietrza,

  • Znajomości obsługi układów hydrauliki siłowej,

  • Znajomości obsługi robotów przemysłowych.

 Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać za pośrednictwem OLX lub dostarczyć osobiście do Działu Personalnego  w Czarnkowie, ul. Przemysłowa 2 , Pokój nr A006.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celach rekrutacji.

 Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 897936557