2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dąbrowa Chełmińska
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk Automatyk - Dąbrowa Chełmińska

Wynagrodzenie

5 400 - 6 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Chełmińska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego.

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Dąbrowie Chełmińskiej poszukujemy kandydata na stanowisko ELEKTRYK AUTOMATYK

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności systemów sterowania i automatyki urządzeń linii produkcyjnych

  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów

  • Bieżące naprawy i diagnostyka

  • Wspieranie obsługi w zakresie uruchamiania i konfiguracji parku maszynowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku automatyka w zakładzie przemysłowym

  • Wykształcenia średniego lub wyższego, absolwenci kierunków Automatyka, Mechatronika

  • Wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej, znajomości systemów sterowania

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętności programowania sterowników PLC

  • Samodzielności w działaniu

  • Znajomości języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Co zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej, uczestniczenia w szkoleniach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające kierunkową wiedzę i doświadczenie

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.:

    • Prywatna opieka medyczna

    • Pakiety sportowe

    • Premie świąteczne

    • Gorące posiłki w miejscu pracy

    • Dofinansowanie do wypoczynku i do kolonii dla dzieci pracowników

    • Imprezy integracyjne

ZAPRASZAMY:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 12, 87-600 Lipno, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Chełmińska,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Chełmińska
ID: 509563453