2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Świdnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektroradiolog - praca w MED-X - Medycznej Pracowni Diagnostycznej

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

Elektroradiolog / Technik Elektroadiolog

wymagane wykształcenie kierunkowe

Praca w MED-X - renomowanej Medycznej Pracowni Diagnostycznej

Jeśli:

  • chcesz się uczyć od najlepszych i rozwinąć swoje umiejętności w zakresie rentgenodiagnostyki,

  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i empatię,

  • lubisz być skrupulatny i wychodzić z inicjatywą,

  • jesteś osobą odpowiedzialną i profesjonalną,

a jednocześnie:

  • posiadasz dyplom Elektroradiologa (doświadczenie jest dodatkowym atutem)

  • znasz podstawową obsługę komputera

  • lubisz pracę zespołową,

To być może szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy firmą, która działa na lokalnym rynku od 1998 roku i od tego czasu cały czas się rozwijamy poszerzając wachlarz swoich usług. Obecnie są to badania RTG ogólnodiagnostyczne, stomatologiczne, tomografia wiązką stożkową (CBCT), USG. Oprócz podstawowych projekcji, wykonujemy także te niestandardowe (pomiarowe kręgosłupa, kończyn dolnych, stresowe stawów itp). Świadczymy także usługi fototerapii oraz współpracujemy z kilkoma lekarzami specjalistami.

W naszej firmie stawiamy na szybkość i trafność diagnozy oraz wysoką jakość obsługi pacjenta. Współpracujemy zespołowo dzieląc się zadaniami. A wewnątrz firmy staramy się utrzymywać dobrą atmosferę, ponieważ wierzymy, że zgrany zespół, to szczęśliwy zespół. Wierzymy, że dobra atmosfera, dopasowany grafik, czy wspólne wyjścia integracyjne w tym pomagają.

Jeżeli nasze wartości są Ci bliskie i się z nimi utożsamiasz, zapraszamy do złożenia swojej propozycji współpracy.

Ponieważ praca zespołowa wymaga wzajemnego pomagania sobie na stanowiskach, zakres obowiązków wygląda następująco:

Wykonywanie badań RTG i CBCT (ok 80% czasu):

  • sprawdzenie danych pacjenta, obsługa wewnętrznych programów do przyjęcia pacjenta

  • wywiad z pacjentem

  • wykonanie badania, obróbka

  • dezynfekcja miejsca pracy

Praca w rejestracji (ok 20% czasu):

  • telefoniczna rejestracja pacjentów

  • obsługa programu RIS

  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

  • współpraca z lekarzami

Oferujemy:

  • nauczysz się wykonywać dobre jakościowo badania RTG

  • stabilne zatrudnienie na dowolnych warunkach

  • płatny okres szkoleniowy

  • elastyczny grafik

  • zespół wolny od rywalizacji i pracę wśród ludzi, którzy wzajemnie się wspierają

  • wynagrodzenie uzależnione od stopnia samodzielności na stanowisku

  • duże możliwości wzrostu wynagrodzenia w przyszłości

Jeśli odpowiedziałeś/łaś TAK na wszystkie pytania z pierwszej części ogłoszenia, wyślij mailem do nas swoje CV wraz z krótką odpowiedź na pytanie “Czego potrzebuję od pracodawcy, aby pracować efektywnie?”

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 899411115