2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Bydgoszcz
Dodane 17 kwietnia 2024

Elektronik - z językiem angielskim

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Semisul Poland specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży magazynowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. W związku z prowadzonym projektem we Włoszech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Naprawa i rozwiązywanie problemów sprzętu elektronicznego w celu zidentyfikowania usterek i problemów.

  • Diagnozowanie i wymiana uszkodzonych komponentów.

  • Testowanie i lokalizowanie awarii.

  • Wykonywanie testów i kontroli wydajności w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naprawionego sprzętu.

  • Prowadzenie dokładnych rejestrów napraw, w tym użytych części i wykonanej pracy.

Wymagania:

  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne - angielski na poziomie B1/B2.

  • Udokumentowane doświadczenie (min. 2 lata) jako technik elektronik lub na podobnym stanowisku.

  • Doskonała umiejętność obsługi stacji lutowniczej, gorącego powietrza i innych narzędzi serwisowych.

  • Silna znajomość obwodów elektronicznych, komponentów i technik rozwiązywania problemów.

  • Znajomość narzędzi testowych i sprzętu pomiarowego.

  • Biegła znajomość czytania instrukcji technicznych, schematów i schematów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zakwaterowanie;

  • Transport na projekt oraz na miejscu do pracy;

  • Pracę w bezpiecznym środowisku pracy.

Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910834634