2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Augustów
British American Tobacco Polska S. A.
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektronik w BAT w Augustowie

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

British American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy BAT na świecie. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że stale poszukujemy nowych pracowników. Cenimy zaangażowanie i stawiamy na rozwój naszych pracowników. Średni staż pracy w BAT Augustów to 10 lat.

Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także chcących się rozwijać absolwentów kierunków technicznych. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w globalnej firmie!

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnianie ciągłości ruchu maszyn produkcyjnych

  • terminowe przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji modułowych

  • usuwanie awarii i diagnozowanie przyczyn usterek

  • podstawowa kontrola systemów sterowania

  • analiza defektów mechanicznych i elektronicznych powstałych podczas pracy linii

  • tworzenie dokumentacji oraz standardów wspierających rozwiązywanie prostych problemów

  • wsparcie dla zespołu inżynieryjnego w zakresie modyfikacji i usprawnienia maszyn i urządzeń

Nasze wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (np. kierunek: mechatronika, elektronika, elektryka, automatyka, robotyka, itp.)

  • Posiadasz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie 3-zmianowym, 4-brygadowym

  • Odznaczasz się dużą sprawnością manualną i fizyczną

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole

  • Szybko się uczysz i chcesz się rozwijać

To oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie

  • dodatki wynikające z pracy zmianowej

  • premię roczną

  • nagrody jubileuszowe

  • coroczny przegląd wynagrodzeń (uzależniony od otrzymanej oceny rocznej)

  • darmowy posiłek w zakładowej restauracji

  • benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku i rekreacji)

  • bony świąteczne

  • nagrody dla pracowników

  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę

  • możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • bezpłatny dojazd do pracy na terenie Augustowa oraz w wybranych kierunkach poza Augustowem

  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • program poleceń pracowników

  • liczne szkolenia

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • umowę o pracę

Jakie są etapy rekrutacji?

  • ETAP 1: Wstępna selekcja nadesłanych CV. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli Twój profil kandydata będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

  • ETAP 2: Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie i poprosimy o zrobienie kilku zadań praktycznych pod okiem jednego z naszych trenerów (sprawdzimy umiejętności techniczne, mechaniczne i analityczne).

  • ETAP 3: Bezpośrednio po zadaniach będziemy chcieli Cię trochę poznać: spotkamy się na krótką rozmowę rekrutacyjną.

  • DECYZJA: Informację zwrotną przekazujemy zawsze w ciągu 7 dni roboczych. Żaden z kandydatów zaproszonych na spotkanie nie zostanie bez odpowiedzi.

Zachęcamy do przesyłania CV na adres: Rekrutacja_Augustow(małpa)bat.com!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 745866470