2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektronik - Utrzymanie Ruchu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń w obszarze elektryki i automatyki

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń

  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii i usterek oraz ich usuwanie

  • Drobne modernizacje instalacji sterowania i instalacji elektrycznych

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw maszyn i urządzeń

 Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym, elektronicznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek

  • Podstawowa znajomość elektroniki oraz praktyczna znajomość zagadnień elektryki, automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Podstawowa znajomość sterowników PLC  (znajomość programowania nie jest wymagana)

  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych (zakres: automatyka, elektryka, elektronika)

  • J.angielski w stopniu średnim, j.niemiecki będzie dodatkowym atutem (czytanie dokumentacji, kontakty z serwisami)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w stopniu podstawowym

  • Zdolności manualne, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy zmianowej / dyżurów pod telefonem

  • Praca zespołowa

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym, austriackim koncernie Mayr-Melnhof Packaging

  • Umowę o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa plus miesięczna premia oraz dodatki za pracę w święta

  • Coroczne podwyżki inflacyjne

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed dla Pracownika oraz członków rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Wysokie świadczenia z ZFŚS - dofinansowanie wypoczynku, bony na święta, paczki dla dzieci, dofinansowanie do wymiany okularów, premia z okazji zawarcia związku małżeńskiego

  • Możliwość uzyskania pożyczek pracowniczych na preferencyjnych warunkach

  • Efektywny on-boarding wraz z opiekunem w pierwszych tygodniach pracy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez organizowane szkolenia grupowe oraz indywidualne, szkolenia językowe, duże międzynarodowe projekty

  • Kawa z dobrego expressu, herbata w każdej kuchni i na stołówce

  • Parking dla pracowników

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 857339885