2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Górna
Dodane 14 maja 2024

Elektronik - Serwisant

Wynagrodzenie

5 800 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Reball Technology Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą wysyłkową sprzętu serwisowego, narzędzi i akcesoriów do napraw elektroniki powszechnego użytku.

Jeżeli jesteś elektronikiem hobbystą, elektronika to twoja pasja, masz doświadczenie w zakresie napraw elektroniki użytkowej lubisz stałą pracę w miłym zespole poza korporacją to prześlij aktualne CV ze zdjęciem i dołącz do naszego zespołu!. Zapraszamy!

Opis stanowiska:

  • testowanie i weryfikacja nowych produktów przed sprzedażą

  • diagnoza usterek i wymiana podzespołów w elektronicznym sprzęcie lutowniczym i serwisowym tj zasilacze, stacje lutownicze, mierniki itp.

  • doświadczenie w zakresie napraw mikroelektroniki będzie dodatkowym atutem

  • kontrola jakości i testowanie nowych i naprawionych urządzeń

  • przygotowanie dokumentacji do nowych urządzeń

  • biegła znajomość obsługi komputera

  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie oferowanego towaru

  • prezentacje oferowanych urządzeń, szkolenia wewnętrzne oraz klientów

Wymagania:

  • min 3 lata doświadczenia w zakresie diagnozy usterek i naprawy urządzeń elektronicznych lub elektrycznych

  • wykształcenie średnie elektryczne bądź elektroniczne

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw elektronicznego sprzętu serwisowego tj. lutownice, stacje lutownicze, sprzętu pomiarowego oraz innych urządzeń serwisowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (kontakt z producentami w j. angielskim)

  • umiejętność lutowania i posługiwania się narzędziami pomiarowymi: multimetr, oscyloskop

  • umiejętność czytania i analizy schematów

  • komunikatywność, dokładność i wysoka kultura osobista

  • samodzielność w lokalizacji uszkodzeń i prowadzeniu napraw

  • gotowość do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji

  • chęć zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego

  • znajomość pneumatyki i automatyki będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

  • preferujemy osoby nie palące

 Oferta:

  • praca skierowana do osób zainteresowanych dłuższą perspektywą zatrudnienia

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • premia kwartalna uzależniona od osiąganych wyników w pracy

  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102

Benefity:

  • karta FitProfit (siłownie, baseny, fitness - 1748 obiektów)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego

  • dodatki okolicznościowe

  • wynagrodzenie waloryzowane co roku

  • zawsze pyszna świeża kawa, słodycze, napoje, owoce, jogurty itp.

  • udział w eventach firmowych

  • przyjazna atmosfera pracy

  • niezbędne szkolenia branżowe

W pracy kierujemy się takimi wartościami: kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa, innowacyjność, swobodna atmosfera pozbawiona korporacyjnej sztywności.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami po otrzymaniu mailowo CV.

Prosimy o podanie w LM Państwa dotychczasowego doświadczenia w zakresie serwisowania elektroniki.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest reball.pl Roman Jędrzejewski, ul. Rzgowska 100/102, 93-153 Łódź.

2) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

3) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

4) Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 703170580