2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Elektronik - Serwisant

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep komputerowy poszukuje elektronika z doświadczeniem, praca od zaraz!

  • Praca stacjonarna;

  • od poniedziałku do piątku 9-17;

  • Blisko Politechniki Łódzkiej.

Zakres obowiązków:

  • Diagnoza usterek, wymiana części, naprawa urządzeń elektronicznych - komputery, laptopy, zasilacze, drukarki itp.

  • Testowanie i weryfikacja produktów przed sprzedażą/wysyłką;

  • Doradztwo techniczne dla klientów w zakresie oferowanego towaru i usług;

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie diagnozy usterek i naprawy urządzeń elektronicznych lub elektrycznych;

  • Praktyczna wiedza z zakresu budowy i napraw urządzeń elektronicznych, tj. komputery, zasilacze, laptopy, drukarki;

  • Komunikatywność, dokładność i wysoka kultura osobista;

  • Samodzielność w diagnostyce oraz serwisie sprzętu;

  • Chęć zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego.

Oferta:

  • Praca skierowana jest do osób zainteresowanych perspektywą dłuższej współpracy;

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Przyjazna atmosfera w zespole;

  • Miejsce pracy: ul. Skorupki 17/19, Łódź.

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 917134478