2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdynia
  6. Budowa / remonty - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektronik, elektryk, telemonter, instalator, domofoniarz

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy specjalistów elektroników i elektryków oraz telemonterów.

Oferujemy pracę przy układaniu i uruchamianiu instalacji niskoprądowych na terenie Trójmiasta (domofony, kontrola dostępu, TV przemysłowa).

Poszukujemy zarówno specjalistów jak i osoby do przyuczenia.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: elektronik, elektryk, elektromechanik, elektromonter, informatyk

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Możliwość natychmiastowego podjęcia pracy

Obowiązki:

Osoba ubiegająca się o pracę na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Instalację oraz modernizację systemów domofonowych, kontroli dostępu, alarmowych , CCTV, TV DVBT, SAT.

  • Programowanie i uruchamianie instalacji domofonowych, kontroli dostępu, CCTV, TV DVBT, SAT.

  • Prace ziemne w celu ułożenie przewodów, prowadzenie instalacji w budynkach

Oferujemy:

  • Pracę stałą

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Rozsądne wynagrodzenie (od 23 do 50 zł brutto za godzinę w zależności od kwalifikacji)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne (preferowany zawód: elektryk, technik elektronik, teleinformatyk)

Informacje o firmie

PORTER jest firmą instalatorską w branży domofonów, kontroli dostępu, alarmów i telewizji przemysłowej. Działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku. Prowadzimy autoryzowany serwis i przedstawicielstwa handlowe czołowych producentów urządzeń domofonowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 758885636