2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Praga-Południe
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromonter WN - Steon Operator

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Elektromonter WN

miejsce pracy : Warszawa, Chrzanowskiego 12

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne

  • praca na podobnym stanowisku  minimum 5 lat

  • wiedza z zakresu elektrotechniki, energetyki, obsługi i utrzymywania urządzeń elektroenergetycznych,

  • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych i mechanicznych

  • uprawnienia do praca na wysokości powyżej 3 m i możliwość pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność

Twoje zadania:

  • wykonywania przeglądów, konserwacji, oględzin oraz usuwania zakłóceń urządzeń i instalacji WN/SN w zakresie:

    obwodów pierwotnych

    obwodów wtórnych

    transformatorów

    zasilania potrzeb własnych prądu stałego i przemiennego

  • przygotowywania niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy

  • współpracy z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac

Mile widziane:

  • Grupa kwalifikacyjna E bez ograniczenia napięcia

  • Prawo jazdy kat. B

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 841870460