2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Górna
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter sieci trakcyjnej - praca w Niemczech

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Elektromonter sieci trakcyjnej - Niemcy!

Miejsce pracy: Niemcy – praca na terenie całych Niemiec – UMOWA NIEMIECKA!

Zadania:

  • Montaż i naprawa elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej,

  • Wykonywanie przeglądów i prac serwisowych, montażowych przy urządzeniach sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznych,

  • Prace ziemne przy układaniu kabli energetycznych, studni kablowych.

Wymagania:

  • Doświadczenia jako monter w kolejowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej,

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne – energetyczne, kolejowe lub pokrewne,

  • Gotowości do pracy na terenie Niemiec,

  • Chęć nauki i rozwoju, zaangażowanie i otwartość na pracę w zespole

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – NIEMIECKIA UMOWA!

  • Wynagrodzenie 2500 – 3500 euro netto miesięcznie + premie za nadgodziny, dodatki za nocki, niedziele, święta,

  • Bezpłatne szkolenia,

  • Bezpłatne zakwaterowanie (mieszkania i 2 osobowe pokoje) oraz dojazdy do pracy na terenie Niemiec,

  • Darmowy dojazd do Niemiec z Polski,

  • Odzież i narzędzia do pracy,

  • Ubezpieczenie niemieckie.

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 880741529