2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Rzeszów
Dodane 23 maja 2024

Elektromonter - Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kim jesteśmy? ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. to jedna z największych firm produkcyjno-montażowych w branży elektrycznej w Polsce. Firma o ponad 55 letniej tradycji, z której jesteśmy dumni. Zatrudniamy ponad 650 specjalistów i inwestujemy w ich rozwój.

Jaka jest nasza misja? Dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nie kończy się na tym. Jesteśmy gronem osób z pasją, dla których ważne jest wprowadzanie pozytywnych zmian w społeczności. Aktywnie uczestniczymy w lokalnych akcjach charytatywnych, wspieramy artystów, sztukę i inicjatywy społeczne zgłoszone przez naszych pracowników.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie jest dla nas priorytetem

  • Miejsce na rozwój i innowacje – tak aby Twoja praca miała znaczenie

  • Dostęp do kursów i szkoleń oraz realną ścieżkę kariery

  • Doceniamy naszych pracowników – oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy dofinansowanie wakacji, bony świąteczne, pożyczki pracownicze

  • Pracujemy razem, cenimy różnorodność i okazujemy sobie wzajemny szacunek

  • Realizujemy ciekawe i ambitne projekty

Nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Uprawnienia SEP ‘’E’’

  • Precyzyjność, dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

Główne obowiązki?

  • Prace instalacyjno-montażowe oraz konserwacyjno-remontowe

  • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Dbanie o wysoką jakość usług i terminowość

  • Przestrzeganie przepisów i zasad bhp i ppoż

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917167459