2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chorzów
Dodane 22 maja 2024

Elektromonter/Pracownik produkcyjny- praca od zaraz

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Zakres obowiązków:

  • Montaż komponentów na wagonie zgodnie z instrukcją montażową.

  • Wykonywanie zadań według założonego czasu technologicznego.

  • Przestrzeganie norm jakościowych podczas montaży.

  • Praca zgodna z przepisami BHP obowiązującymi w zakładzie

Szukamy Ciebie jeżeli:

  • Wykazujesz proaktywne i pozytywne podejście do pracy/współpracy/zadań/wyzwań

  • Dbasz o bezpieczne środowisko pracy dla siebie i Twoich współpracowników

  • Pracujesz zespołowo

  • Poszukujesz nowych rozwiązań, aby usprawnić swoją pracę

  • Koncentrujesz się na celach i ustalasz priorytety w swoich działaniach

    Wymagamy:

    • Znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym

    • Znajomości rysunku technicznego

    • Umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi (nitownica, zaciskarka, wkrętarki, klucze) i elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka, wkrętarka)

    • Sumienności i dokładności

    • Predyspozycji manualnych

    • Mile widziane wykształcenie zawodowe (techniczne)

    • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu "0"

    Benefity:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne miejsce zatrudnienia

    • Finansowe i pozafinansowe świadczenia dostosowane do realnych potrzeb i oczekiwań Pracowników

    • Programy na rzecz ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

    • Finansowy dodatek do wakacji

    • Udział w inicjatywach wspierających społeczną odpowiedzialność biznesu

    • Aktywności integrujące, w tym pikniki, dni otwarte

    • Międzynarodowe środowisko pracy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 920108589