2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Targówek
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektromonter Obwodów Pierwotnych (stabilna praca)

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stoen Operator zarządza siecią elektroenergetyczną w Warszawie, codziennie dostarczając energię do miliona odbiorców. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, innowacjom i przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy. Przyłącz swoją energię!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter Obwodów Pierwotnych

To oferujemy

  • dbałość o BHP

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • karta multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

Tak pracujemy

  • lokalizacja pracy: ul. Nieświeska 52 lub ul. Pory 82

  • praca zmianowa: 6 - 14; 14 -22

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych

  • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji

  • usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych

  • wykonywania przełączeń w sieci energetycznej

  • prowadzenie samochodu służbowego kat. B

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne

  • doświadczenie w pracy związanej z energetyką

  • znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (w tym dużych wysokościach)

  • brak przeciwskazań do pracy w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • nastawienie na współpracę

  • prawo jazdy kat. B

  • brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem uprzywilejowanym w ruchu

  • grupa kwalifikacyjna E minimum do 1kV (bez ograniczenia napięcia będzie Twoim dodatkowym atutem)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 910602046