2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Biała Podlaska
Dodane 21 maja 2024

Elektromonter - maszyny znakujące

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kon-tur – jest liderem w Polsce i jednym z największych europejskich producentów materiałów do poziomego oznakowania dróg oraz producentem maszyn oraz urządzeń do poziomego oznakowania.

Istniejemy ponad 20 lat, stale umacniając swoją pozycję na rynkach polskim i europejskich.

Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy, dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Od jakości pracy całego zespołu, zależy bezpieczeństwo każdego użytkownika dróg.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego maszyn znakujących, poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter.

Elektromonter

Miejsce pracy: Woskrzenice Duże, ok. Białej Podlaskiej

Główne zadania:

·       Montaż urządzeń elektrycznych na maszynach do oznakowania dróg,

·       Montaż, ustawianie i diagnostyka podzespołów elektrycznych i elektronicznych,

·       Montaż połączeń kablowych pomiędzy urządzeniami elektronicznymi wg schematu,

·       Produkcja wiązek kablowych,

·       Lutowanie elementów, w tym SMD,

·       Wykorzystanie programatorów mikrokontrolerów,

·       Diagnozowanie awarii,

·       Stała współpraca z innymi działami firmy, zmierzająca do realizacji wyznaczonych celów,

Profil Kandydata:

·       Doświadczenie w branży elektrycznej i/lub elektronicznej,

·       Doświadczenie w zakresie elektroniki samochodowej,

·       Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

·       Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi i pomiarowymi,

·       Dobra znajomość komputera,

Kandydatom oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Atrakcyjne wynagrodzenie,

·       Pakiet benefitów: kartę MultiSport oraz ubezpieczenie grupowe,

·       Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji,

·       Szkolenia wewnętrzne,

·        Przyjazną atmosferę w pracy.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 919836820