2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Karchowice
GPW S.A.
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromonter – maszynista pomp - Karchowice

Lokalizacja

Karchowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej poszukuje kandydata do pracy w SUW Zawada z miejscem pracy w Karchowicach na stanowisku

Elektromontera – maszynisty pomp

Główny zakres obowiązków:

  • dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci

  • zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci

  • usuwanie na bieżąco usterek, uszkodzeń i awarii

  • zabezpieczanie oraz utrzymanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji

  • operatywna współpraca z dostawcami energii elektrycznej

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie: Zawodowe

Doświadczenie zawodowe: Minimum 1 rok

Kompetencje:

  • uprawnienia elektryczne G-1/E powyżej 1 kV

  • znajomość układów sterowania

  • znajomość czytania schematów elektrycznych

Dodatkowo:

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielne podejmowanie decyzji

  • dokładność i sumienność

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy m.in.:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę

  • premia regulaminowa w wysokości 10% podstawy wynagrodzenia

  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport

  • możliwość wyłączenia z obowiązku pełnienia służby wojskowej

  • możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego

  • dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, „wczasy pod gruszą”, inne)

  • imprezy integracyjne

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • i wiele innych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Karchowice,

Śląskie

Śląskie, Karchowice
ID: 912635082