2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Widzew
Dodane 12 kwietnia 2024

elektromonter / konserwator systemu sygnalizacji pożaru

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUPON S.A. zatrudni osobę na stanowisko:elektromonter / konserwator systemu sygnalizacji pożaru.

Zadania:

  • serwisowanie i konfigurowanie systemów przeciwpożarowych,

  • dokonywanie napraw usterek i / lub wymian elementów w istniejących urządzeniach przeciwpożarowych,

  • instalowanie nowych systemów teletechnicznych, głównie systemów sygnalizacji pożaru i systemów sterowania gaszeniem.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • uprawnienia SEP E do 1 kV,

  • wiedza i doświadczenie z zakresu instalacji niskoprądowych

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • szkolenia i rozwój zawodowy,

  • bardzo dobre warunki pracy,

  • świadczenia socjalne i ubezpieczenie grupowe.

  • narzędzia pracy /samochód, telefon, oprzyrządowanie itp./

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 578019322