2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Kończyce Wielkie
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektromonter-Kończyce Wielkie

Lokalizacja

Kończyce Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S. A., firma z ponad 70-cio letnim doświadczeniem w branży górniczej, poszukuje pracowników na stanowisko ELEKTROMONTER  w Kopalni Kruszywa w Kończycach Wielkich. Pracownikom oferujemy stabilną pracę, opartą na umowie o pracę, w zespole fachowców oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Opis stanowiska:

- prace eksploatacyjne - prace wykonywane przy urządzeniach energetycznych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i wymagań ochrony środowiska w zakresie: obsługi, konserwacji i remontów, usuwania usterek i awarii, montażu, kontrolno-pomiarowym,

- praca z systemie 2 zmianowym (od marca do grudnia) oraz 1 zmianowym (w styczniu i lutym),

- udział w pracach remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:

- uczciwości,

- umiejętności pracy w zespole,

- punktualności,

- wysokiej kultury osobistej,

- posiadania uprawnień SEP - minimum świadectwo E do 1kV ,

- świadectwa ukończenia szkoły o profilu elektrycznym, energetycznym lub pokrewnych,

- znajomości zagadnień i przepisów elektrycznych,

- posiadania doświadczenia zawodowego,

- posiadania prawa jazy kat. B.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,

- miłą atmosferę,

- pakiet opieki zdrowotnej w placówkach Luxmed,

- świadczenia pozapłacowe,

- nagrody za wyniki,

- możliwość rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji i nabywanie nowych uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz z aktualną klauzulą RODO) na adres: ogloszenia(małpa)kruszywosa.pl

Lokalizacja

Kończyce Wielkie,

Śląskie

Śląskie, Kończyce Wielkie
ID: 914096448