2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Białystok
  6. Praca za granicą - Bacieczki
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektromonter Instalacji Elektrycznych – praca na budowie (Niemcy)

Wynagrodzenie

12 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją w domach jednorodzinnych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – elektryczne,

  • uprawnienia SEP,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość czytania i analizy schematów elektrycznych,

  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków,

  • zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,

  • zakwaterowanie,

  • brak sezonowości budów (praca przez cały rok).

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 829557208