2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Podgórze Duchackie
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektromonter/ Elektryk Praca Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Speccontrol  to polska firma zajmująca się wykonawstwem automatyki budynkowej, instalacjami elektrycznymi, systemami zabezpieczeń oraz wieloma innymi usługami z branży elektrycznej.  Firma posiada ponad 10-letnie doświadczenie oraz ciekawe realizacje swoich instalacji w takich lokalizacjach jak Shell Kraków, Biurowiec CBL w Wieliczce. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do swojego zespołu pracownika na stanowisko: Elektromonter/ Elektryk.

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie instalacji elektrycznych, alarmowych i teletechnicznych

- Instalowanie systemów CCTV, audiowizualnych itp.

- Montaż osprzętu elektrycznego

- Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Od kandydatów oczekujemy:

 - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok,

 - wykształcenie kierunkowe techniczne

 - mile widziane umiejętność czytania rysunku technicznego

 - odpowiedzialności,

 - umiejętności pracy w grupie,

 - uprawnienia SEP mile widziane

 - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę)

- udział w ciekawych projektach,

- możliwość rozwoju zawodowego,

 -stałe godziny pracy,

- szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji,

- profesjonalne elektronarzędzia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszelkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV wraz ze zdjęciem).

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 848537711