2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Śląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Bielsko-Biała
Dodane 13 czerwca 2024

Elektromonter/Elektryk/Monter Instalacji Elektroenergetycznych

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Zatrudnimy monterów instalacji elektroenergetycznych, elektromonterów.

Zakres obowiązków:

  • montaże obiektowe konstrukcji wsporczych, aparatury elektrycznej,

  • montaże uziemień, okablowania, szaf sterowniczych, tras kablowych,

  • podłączanie aparatury elektrycznej, szaf, urządzeń,

  • montaże pozostałych instalacji elektrycznych

Oferujemy:

  • ciekawą i wszechstronną pracę,

  • dla chętnych możliwość zrobienia specjalistycznych kursów i szkoleń,

  • możliwość przyuczenia do wykonywanych prac

  • pewne wynagrodzenie,

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę

  • chęci do rozwoju

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP i doświadczenie zawodowe będą mile widziane

Po więcej informacji zapraszam pod numer tel.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 920450061