2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 14 kwietnia 2024

Elektromonter - Elektryk instalator sieci niskoprądowych

Wynagrodzenie

4 350 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Elektryk – Elektromonter, elektrotechnik Elektryk - Instalator systemów niskoprądowych (SAP, CCTV, KD, SSWIN, LAN, Automatyki budynkowej BMS ) monter instalacji elektrycznych.

Obowiązki:

·         Układanie okablowania obwodów zasilających,

·         Montaż okablowania sieci komputerowych LAN oraz osprzętu,

·         Montaż i uruchomienie systemów pożarowych, CCTV, DSO, BMS telewizji naziemnej, domofonów i innych instalacji niskoprądowych

·         Montaż szaf sterowniczych automatyki budynkowej,

·         Pomiary okablowania

·         Drobne prace ślusarsko-montażowe,

Wymagania:

·         Minimalne doświadczenie w zawodzie

·         Umiejętność czytania schematów montażowych i projektów,

·         Chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

·         Mile widziane uprawnienia SEP

·         Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

·         Umowę o pracę.

·         Szkolenia i możliwość rozwoju

·         Pracę markowymi elektronarzędziami

·         Premie lojalnościowe

·         Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

·         Samochód służbowy

Masz wątpliwości czy sobie poradzisz ? Spokojnie pomożemy i nauczymy Cię!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 894595367