2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dobrzyca
Dodane 24 maja 2024

Elektromonter/elektryk branża agro

Wynagrodzenie

22 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dobrzyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Młoda, rozwijająca się firma działająca w branży agro zatrudni elektromontera/elektryka.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,

  • pracę głównie na jedną zmianę (z możliwością nadgodzin),

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami sterowania w branży agro (m.in. ISOBUS, sterowniki przemysłowe),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • możliwość wyjazdu na targi krajowe oraz zagraniczne,

  • możliwość przyuczenia do wykonywanych zadań.

Główne zadania:

  • montaż komponentów z obszaru elektryki, automatyki, sensoryki i pneumatyki,

  • kompleksowy montaż instalacji elektrycznych maszyn,

  • przygotowywanie instalacji elektrycznych,

  • montaż szaf sterowniczych maszyn,

  • kontrolowanie stanu części do produkcji i zgłaszanie zapotrzebowania na nie,

  • drobne prace mechaniczne,

  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy,

  • drobne prace elektryczne na potrzeby własne,

  • transport produktów na miejsce montażu/do klienta.

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności techniczne,

  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętności podejmowania decyzji,

  • solidności oraz zaangażowania,

  • gotowość do pracy na krótkotrwałych wyjazdach 2-3 dni,

  • chęć do pracy - jeśli czegoś nie umiesz, ale masz chęci - zapraszamy do kontaktu, wszystkiego się można nauczyć :)

Mile widziane:

  • znajomość języków obcych (angielski, inne będą dodatkowym atutem),

  • obsługa komputera i narzędzi inżynieryjnych będzie mocnym atutem,

  • umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, pneumatycznych i budowy szaf sterowniczych,

  • wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zdolności manualne oraz obsługa narzędzi mechanicznych i elektronarzędzi,

  • prawo jazdy kat. B+E lub wyższej będzie dodatkowym atutem.

Od 22 zł/godzinę na rękę.

Wynagrodzenie mocno zależne od zaangażowania i umiejętności - stawka 25-30 zł osiągalna bez problemu, jeśli będziesz wartościowym pracownikiem.

W czasie okresu próbnego umowa zlecenie. Po okresie próbnym może być umowa o pracę (do ustalenia).

Możliwe podjęcie współpracy z osobą prowadzącą działalność gospodarczą.

Jeśli jesteś pracowity i chcesz się rozwijać razem z firmą - czekamy na Ciebie :)

Miejsce wykonywania pracy: Sośnica

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez olx lub bezpośrednio na adres mailowy biuro małpa rol-tronic.pl

Prosimy umieścić w CV klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. zm.”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kontakt: 8*8*8 5.4.2 333

Lokalizacja

Dobrzyca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dobrzyca
ID: 761302302