2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Ostrów Wielkopolski
ILC Automation Sp. z o o
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektromonter Elektryk

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

To oferujemy

  • montaż szaf elektrycznych oraz okablowania maszyn odbywa się na terenie firmy 80-90% czasu pracy

  • delegacje, uruchomienia na obiektach do 20% czasu pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w zakresie 4800 - 5000 netto ( na rękę)

  • przyjazny atmosfera i zaplanowany proces wdrożenia na stanowisku pracy

  • mocne wsparcie doświadczonego zespołu

  • szkolenia stanowiskowe, możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Twój zakres obowiązków

  • prace mechaniczne i elektryczne przy montażu i uruchamianiu maszyn

  • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

  • montaż okablowania na podstawie dokumentacji

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)

  • praktyczna znajomość mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 912929408