2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Śląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Tychy
ELEKTRA TYCHY
Dodane 13 maja 2024

Elektromonter/ Elektryk

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych, osprzętu,

  • pomiary elektryczne powykonawcze,

  • wykonywanie sieci kablowych średniego i niskiego napięcia,

  • wykonywanie połączeń aparatury elektrycznej w rozdzielnicach.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne,

  • umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienie SEP do 1kV,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. b.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych uprawnień,

  • możliwość płatnych nadgodzin,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karta MULTISPORT.

Przesłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PHU ELEKTRA zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 680196392