2. Praca
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Energetyka - Warszawa
  7. Pozostałe w Energetyka - Bielany
Daria
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromonter- elektroenergetyka - Budimex

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Elektromonter (elektroenergetyka)

Miejsce pracy: cała Polska

Co oferujemy?

·       Umowę o pracę

·       Darmowy obiad

·       Szkolenia i kursy

·       Transport na budowę

·       Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji

·       Wyposażenie BHP

·       Grupowe ubezpieczenie na życie

·       Kartę multisport plus

·       Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce;

·       Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wykonywania pracy;

·       Nagroda finansowa za polecenie pracownika do 2000 zł (w zależności od stanowiska)

Zadania:

·       Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych NN i SN

·       Budowa i modernizacja EOR

·       Budowa i modernizacja oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych

·       Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych

·       Systemy zdalnego sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej

·       Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w branży elektroenergetycznej

·       Pracowałeś w terenie, w zmiennych warunkach pogodowych

·       Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

·       Jesteś gotowy do pracy w delegacji w całej Polsce

·       Posiadasz uprawnienia SEP E (mile widziane)

·       Masz wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911904232