2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ursus
M-TECH
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektromonter - Brygadzista

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad organizacją pracy podległych pracowników,

  • Dbanie o efektywność i wydajność pracy podległych pracowników,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP,

  • Dbałość o powierzony sprzęt,

  • Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Realizacja prac związanych z budową linii kablowych Sn, nn, instalacją stacji transformatorowych Sn/ nn, rozdzielni SN oraz  magazynów energii,

  • Realizowanie zadań w zakresie pomiarów elektrycznych na sieci,

  • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych prac i przygotowywanie dokumentacji powykonawczych zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • Prowadzenie pojazdu służbowego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – kierunek elektryczny,

  • Znajomość budowy sieci nn, SN, stacji transformatorowych, magazynów energii oraz obowiązujących w tym zakresie przepisów,

  • Prawo jazdy kat. B + E lub C+E

  • Aktualne uprawnienia elektryczne D+E

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m

  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Otwartość na systematyczne podnoszenie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności i uprawnień elektroenergetycznych

  • Mile widziane: dodatkowe uprawnienia

To  oferujemy:

  • Umowę wg preferencji - o pracę, zlecenia lub kontrakt B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z systemem premiowym,

  • Pracę całoroczną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 909784002