2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 03 maja 2024

Elektromonter - atrakcyjne zarobki nawet do 5300 zł/ brutto + premie!

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Zadania:

  • Uzupełnianie oraz wymiana uszkodzonych wiązek elektrycznych
  • Montaż anten, kamer, sterowników i innych urządzeń elektrycznych
  • Uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki diody
  • Rozwiązywanie i usuwanie usterek elektrycznych (czytanie schematów elektrycznych)
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Przestrzeganie zasad BHP
  Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej lub produkcyjnej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i elektroniki w pojazdach samochodowych
  • Umiejętność uruchomienia funkcji elektrycznych pojazdu
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 - zmianowym
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
  Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Elektromonter do 5300 zł brutto podstawy + premie
  • Elektryk do 6700 zł brutto + premie
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe PZU, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień i wiele innych

Miejsce pracy: Starachowice Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Dokładna lokalizacja
Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 914677726