2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gliwice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stare Gliwice
Dodane 13 czerwca 2024

Elektromechanik (zewnętrzne projekty u klientów) / Leadec Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.

W związku z realizacją zewnętrznych projektów u klienta zespół w Gliwicach poszukuje kandydata na stanowisko: Elektromechanik

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych (ochronnych)

  • bieżące serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji

  • przeglądy maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów

  • analiza awarii i ich zapobieganie

  • budowa instalacji oraz zabudowa maszyn i urządzeń

  • raportowanie usuwanych awarii i wykonywanych przeglądów

  • krótkoterminowe wyjazdy na terenie Polski  i UE (realizacja zewnętrznych projektów u klienta)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy w zgranym 20-osobowym zespole

  • miejsce wykonywania pracy: Gliwice, ul. Pionierów 8

  • wynagrodzenie zasadnicze do 7500 zł brutto w zależności od doświadczenia

  • nagrodę miesięczną w wysokości 509 zł brutto za brak absencji chorobowej

  • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin

  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie

  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego

  • możliwość realizacji różnorodnych zewnętrznych projektów dla naszych klientów

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery

  • program rekomendacji pracowników

  • parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność czytania rysunków elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • gotowość do krótkoterminowych wyjazdów na terenie Polski  i UE

  • gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym lub zgodnie z zapotrzebowaniem

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • doświadczenie związane z budową instalacji oraz zabudową maszyn i urządzeń

  • uprawnienia do obsługi wózków platformowych/widłowych, zwyżek będzie dodatkowym atutem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 920342232