2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Złotów
Jagoda
Dodane 23 maja 2024

ELEKTROMECHANIK w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej.

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferta pracy skierowana do osoby, która chciałyby rozpocząć pracę jako:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania ruchu w nowoczesnej firmie w okolicach Złotowa.

Główne obowiązki:

  • Naprawa maszyn i urządzeń zainstalowanych na produkcji

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych

  • Bieżące usuwanie awarii

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na terenie zakładu (hydrauliczne, powietrzne, elektryczne)

  • Obsługa kotłów C.O. i nowoczesnej kotłowni kogeneracyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie jako konserwator, elektromechanik, elektryk i pokrewne, warunek konieczny

  • znajomość obsługi komputera

  • uprawnienia elektrenergetyczne do 1 kV

  • brak przeciwskazań do wykonywania prac na wysokościach

  • wykształcenie techniczne mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4800 zł brutto- stawka ustalana indywidualnie na rozmowie zależna od umiejętności i doświadczenia.

  • Premia uznaniowa (około 1000 zł brutto)

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia.

  • Pracę w bardzo prężnie rozwijającej się firmie, zapewniającej przyjazne środowisko pracy,

Praca w dziale 12 osobowym, w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

W przypadku braku usterek, napraw, niskiego sezonu gotowość do prostych prac fizycznych.

Proces rekrutacji obejmuje dwie rozmowy:

I etap: Rozmowa kwalifikacyjna w biurze w Złotowie

II etap: Rozmowa bezpośrednio u pracodawcy.

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 917186607