2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: 76-200 Słupsk/ Włynkówko

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY

• Praca jako elektromechanik w zespole utrzymania ruchu

• Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji

• Identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie fabryki

• Planowanie oraz wykonywanie określonych projektów inżynieryjnych

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

• Wykształcenia o profilu elektrycznym oraz umiejętności mechanicznych (minimum szkoła zawodowa)

• Minimum 2 lat doświadczenia w obszarze technicznym , utrzymania ruchu lub narzędziowni

• Znajomości technik planowania oraz wykonania konserwacji

• Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej

• Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów

• Uprawnień elektrycznych - mile widziane

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

Pracując w Fiskars Polska możesz oczekiwać:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej na rynku firmie produkcyjnej.

• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe.

Bogaty pakiet benefitów dodatkowych:

• Fundusz socjalny,

• Karta sportowa,

• Posiłek w czasie przerwy Lunchowej,

• Ubezpieczenie medyczne,

• Spotkania integracyjne,

• Promocyjne zakupy marek Fiskars,

• Upominki świąteczne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fiskars Polska sp. z o.o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Fiskars Polska sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest Fiskars Polska sp. z o.o. . z siedzibą we Włynkówku, ul. Fińska 1, 76-200 Słupsk.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, wówczas  umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fiskars Polska sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej  Twojej zgody,  którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Fiskars Polska sp. o.o. HR Manager 76-200 Słupsk, Włynkówko, ul. Fińska 1.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 753182050