2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowa Sól
Dodane 29 maja 2024

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu.

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam, poszukuje pracownika na stanowisko: Elektromechanik.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń, szaf elektrycznych.

  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Rozwiązywanie problemów z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu,

  • Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy,

  • Współpraca z serwisami i działem zamówień części.

  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Minimum wykształcenia zawodowego bądź średniego technicznego w kierunku elektrycznym, elektronicznym lub mechanicznym.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy lub chęć rozwoju na danym stanowisku.

  • Umiejętności obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych.

  • Dyspozycyjność (w razie awarii).

Mile widziane:

  • Znajomość w zakresie mechaniki samochodowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne.

  • Zarobki w granicach 5500-7500zł. netto.

Zapraszam do kontaktu na olx lub pod numerem telefonu: 69*******77.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 919951988