2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Sosnowiec
Dodane 24 maja 2024

Elektromechanik - utrzymanie ruchu

Wynagrodzenie

9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do międzynarodowej firmy produkcyjnej, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:

Elektromechanik

Nr ref. E/05/MW/DPM

Miejsce: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn w zakładzie produkcyjnym,

  • Usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji w zakładzie produkcyjnym,

  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz naprawa maszyn, urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonania prac serwisowych,

  • Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej,

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość korzystania z ZFŚS,

  • Premia frekwencyjno-stażowa

  • Parking dla pracowników

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość poszerzenia swojego doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Dogodna lokalizacja.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 920626036