2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kutno
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromechanik - Sonoco Consumer Products Poland sp. z o. o.

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Sonoco Consumer Products Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie - globalny lider w branży opakowań, poszukuje kandydatów na stanowisko: "Elektromechanik"

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Kompleksowe szkolenia pod okiem doświadczonego pracownika

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu

  • Wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn, analiza w celu wyeliminowania źródeł ich powstania

  • Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn

  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania usterek i awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 770220174