2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zabrze
Dodane 27 kwietnia 2024

Elektromechanik Serwis Toyota Zabrze

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Toyota JA-NOW-AN - autoryzowanym serwisie z ponad 25-letnim doświadczeniem - poszukujemy Elektromechanika do wzmocnienia naszego zespołu. Jesteśmy miejscem, gdzie profesjonalizm łączy się z nowoczesnymi technologiami, a efektywny rozwój jest dla nas standardem. Jako Elektromechanik będziesz kluczowy w diagnozowaniu, naprawie i utrzymaniu systemów elektrycznych i elektronicznych w różnych markach pojazdów. Oferujemy dostęp do specjalistycznych nowoczesnych narzędzi i szansę na rozwój umiejętności. Szukamy osoby z doświadczeniem technicznym, umiejętnością pracy zespołowej i zarządzania czasem.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie napraw elektrycznych i elektronicznych w samochodach różnych marek, z zachowaniem standardów jakościowych producentów.

  • Diagnostyka i naprawa układów elektronicznych oraz elektrycznych.

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji systemów elektrycznych.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.

  • Współpraca z zespołem mechaników w celu zapewnienia efektywnej i kompleksowej obsługi pojazdów.

  • Profesjonalne doradztwo techniczne.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego.

  • Znajomość schematów elektrycznych i umiejętność diagnozy układów elektronicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwojowym i dobrze zorganizowanym środowisku pracy.

  • Wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu.

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych i rozwoju zawodowego.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i technologii.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w codziennej pracy.

Gwarantujemy, że wszystkie aplikacje i korespondencja będą traktowane z najwyższym poziomem poufności. Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacyjnym, respektując prywatność i bezpieczeństwo danych każdego kandydata.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w zespole profesjonalistów!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 895693958