2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Krępice
Kuba
Dodane 29 maja 2024

Elektromechanik QUICKPACK GmbH

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Wskutek dynamicznego rozwoju, działamy w ramach Międzynarodowego Koncernu Produkcyjnego. Do naszego zakładu mieszczącego się w Krępicach tuż pod Wrocławiem poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad sprawnością maszyn oraz innych urządzeń znajdujących się w obiektach firmy.

  • Usuwanie awarii/usterek pojawiających się na maszynach.

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych.

  • Opieka nad magazynem części zamiennych.

  • Raportowanie wykonywanych prac w programie CMMS.

  • Udział w modernizacjach maszyn oraz rozbudowie infrastruktury firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane o specjalności elektryka, automatyka

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

  • Umiejętność identyfikacji oraz usunięcia awarii/usterki.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku ( min. 1 rok )

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

  • Uprawnienia SEP 1 kV.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Prawo jazdy kat. „B”.

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

  • Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie podstawowym.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia.

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole.

  • Możliwość zdobywania nowych uprawnień

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 696858953