2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarczyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektromechanik praca w utrzymaniu ruchu

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Turka Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Tarczynie, działająca w branży produkcji żywności, poszukuje pilnie elektromechanika do Działu utrzymania ruchu.

Twoje zadania:

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych

  • bieżąca kontrola procesów

  • prowadzenie działań prewencyjnych

  • prowadzenie konserwacji urządzeń

  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych i urządzeniach technicznych

  • przezbrajanie linii

  • udział w uruchomieniu nowych linii produkcyjnych

  • udział w pracach modernizacyjnych

Zapraszamy do naszej firmy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne w kierunku: elektryk, elektromechanik lub mechatronik

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w zakładzie produkcyjnym min. 2 lata

  • umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych

  • dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym

  • dyspozycyjność na potrzeby usuwania awarii

  • prawo jazdy

  • dobry stan zdrowia.

Mile widziane

  • Rozumienie dokumentacji technicznej w j. angielskim

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatną opieka medyczną

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 909406180