2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Augustów
Dodane 02 kwietnia 2024

Elektromechanik/ Operator maszyn

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AUGUSTOWIANKA Sp. z o.o. firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją w rozlewnictwie naturalnej wody mineralnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Miejsce wykonywania pracy:

Ul. Turystyczna 18

16-300 Augustów

 Opis stanowiska:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • naprawa i konserwacja maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną

  • przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji

  • dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji

  • diagnozowanie usterek

  • zapobieganie występowaniu awarii

  • przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy

 Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, mechaniczne

  • uprawnienia SEP

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych

  • zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy

  • umiejętność pracy w zespole

 Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pracę od zaraz

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

 Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania dokumentów CV na adres e-mail: biuro2augustowianka.com.pl

 Rozpatrywane będą jedynie zgłoszenia zawierające następującą klauzulę:

"Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Nadto, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1) administratorem Pani*/Pana danych osobowych jest Augustowianka Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą: 16-300 Augustów ul. Turystyczna 18, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 571 - pokaż numer telefonu - 3, o kapitale zakładowym: 13.647.684,00zł, NIP: 846 - pokaż numer telefonu - 0, REGON: 790 - pokaż numer telefonu - ;

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - nie powołano,

3) Pani*/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) Pani*/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora,

5) posiada Pani*/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6) ma Pani*/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych,

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwi udział w rekrutacji.

Nadesłanych ofert nie zwracamy, zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 900848690