2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gorzów Wielkopolski
SC Johnson Polska
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektromechanik- Obszar Infrastruktury i Zapewnienia Mediów

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

S.C. Johnson jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Portfolio naszych produktów obejmuje globalne marki, taki jak Duck®, Mr. Muscle®, Glade®, Raid®, OFF! ®

S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechnik w dziale Utrzymania Ruchu w obszarze Infrastuktury i Zapewnienia Mediów.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie mechaniki/elektromechaniki lub automatyki zgodnie z obowiązującymi standardami, wymogami bezpieczeństwa i jakości;

  • Tworzenie planów prewencyjnych dla powierzonego obszaru odpowiedzialności zgodnie z instrukcjami i DTR maszyn i urządzeń;

  • Redukcja nieplanowanych przestojów we współpracy ze Specjalistą Utrzymania Ruchu/Liderem Utrzymania Ruchu;

  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów, przeglądy urządzeń i instalacji elektrycznych, elektronicznych, automatyki przemysłowej;

  • Zbieranie danych do analizy awarii (RCA), uczestnictwo oraz wykonywanie  akcji korygująco-naprawczych;

  • Zbieranie danych z obszarów, które posłużą do analizy i optymalizacji kosztów części zapasowych oraz mediów;

  • Odpowiednie zarządzanie gospodarką magazynową w dziale PM zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami;

  • Wykonywanie okresowych inspekcji, realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz z obowiązującymi standardami, wymogami bezpieczeństwa i jakości.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 1-2 lat;

  • Mile widziana znajmość urządzeń ciepłowniczych (kotły parowe, instalacje pary i wodno kanalizacyjne);

  • Znajomość produktów MS Office;

  • Samodzielność i wysoka kultura pracy;

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym;

  • Uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe SEP gr. I, II, III lub gotowość do ich zrobienia.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi typu „PLC high speed lines”;

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;

  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach;

  • pakiet benefitów (karta Multisport/karnety na basen, „wczasy pod gruszą”, dodatki finansowe na Święta);

  • prywatna opieka medyczna;

  • dofinansowane posiłki w firmowej kantynie;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • sklep firmowy z produktami S.C. JOHNSON w bardzo atrakcyjnych cenach dla naszych Pracowników.

Wysyłając swoje CV do firmy S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Informuję, że administratorem Państwa danych jest firma S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.

Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.”

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911884957