2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Cekcyn
Dodane 20 maja 2024

ELEKTROMECHANIK/MECHANIK ciągników i maszyn rolniczych DOBRE warunki

Lokalizacja

Cekcyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem firma PESTROL poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Mechanik/elektromechanik maszyn rolniczych

Miejsce pracy:  Cekcyn

Główne zadania:

  •   Diagnozowanie usterek w ciągnikach, maszynach rolniczych oraz przyczyn, z których wynikają

  •  Naprawa maszyn i wykonywanie przeglądów serwisowych.

  • naprawy blacharskie i lakiernicze

Wymagania:

  •       mile widziana znajomość branży maszyn i ciągników rolniczych

  •      Zaangażowanie, dyspozycyjność

  • chęć do pracy

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności

·   pracę na pełny etat

·        Pracę w młodym zespole, w dynamiczniej rozwijającej się firmie

·       Niezbędne narzędzia pracy

Bardzo dobrą atmosferę w pracy i liczne benefity.

Możliwość przyuczenia do pracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 88*****05

Lokalizacja

Cekcyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Cekcyn
ID: 601698385