2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Włodawa
Meble Wójcik Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 09:22

Elektromechanik / mechanik

Wynagrodzenie

6 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włodawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Meble Wójcik Sp z o.o. z siedzibą w Elblągu  o blisko 40 letniej działalności w obszarze produkcji mebli skrzyniowych, rozpoczyna działalność w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym we Włodawie.

Głównym obszarem produkcji jest lakierowanie frontów oraz docelowo poszerzenie profilu o rozszerzenie cyklu produkcji mebli.

Do zakładu produkcyjnego we Włodawie poszukujemy  kandydata na stanowisko :

ELEKTROMECHANIK

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technologicznych;

  • Usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn;

  • Profilaktyczna konserwacja i utrzymanie ruchu zgodnie z obowiązującymi normami;

  • Ciągłe doskonalenie swoich kompetencji zawodowych.

Wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn);

  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP;

  • Znajomość automatyki przemysłowej (maszyn posiadających moduły sterujące);

  • Umiejętność naprawy maszyn, które posiadają wiele czujników;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych;

Firma oferuje:

  • Odpowiedzialne stanowisko o dużym stopniu samodzielności;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Kompleksowe szkolenie w siedzibie firmy w Elblągu;

  • Bogaty pakiet benefitów (świąteczne karty przedpłacone, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.)

PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włodawa,

Lubelskie

Lubelskie, Włodawa
ID: 837907012