2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Komorniki
Dodane 15 maja 2024

Elektromechanik/ Mechanik

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

·        Usuwanie bieżących awarii,

·        Konserwacja i naprawa maszyn/urządzeń mechanicznych,

·        Wykonywanie zaplanowanych remontów i przeglądów maszyn,

·        Udział w modernizacjach maszyn/urządzeń produkcyjnych,

·        Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

·        Raportowanie do przełożonego wszelkich niezgodności.

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),

·        Zdolności manualne, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

·        Umiejętność pracy z dokumentacja techniczną,

·        Duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina,

·        Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV.,

·        Mile widziana znajomość podstaw elektryki i pneumatyki.

Oferujemy:

·        Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Świadczenia pracownicze, m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia na święta, ubezpieczenie grupowe, spotkania i wyjazdy integracyjne,

·        Pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę.

CV wraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych, prosimy kierować z dopiskiem nazwy stanowiska pracy /odpowiemy tylko na wybrane oferty/

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 918445136