2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łowicz
Dodane 10 maja 2024

Elektromechanik / Łowicz

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

www.pimenta.pl

Prawdziwe antypasty i hummus wyprodukowane w Łowiczu? Nie bez Ciebie!

Masz ochotę na nowe wyzwania? Szukasz pracodawcy z rodzinną atmosferą, płaską hierarchią, który ma pełen szacunek do swoich pracowników? Chcesz wspólnie z firmą Pimenta rozwijać się osobiście i spełniać zawodowo? Dołącz do naszego zespołu, bo tylko z Twoją pomocą damy radę wspólnie osiągnąć więcej!

Jesteśmy młodym profesjonalnym Przedsiębiorstwem z mottem ze świata dla Polski.

Wspólną siłą zrewolucjonizujemy polski świat antypasty i hummusów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektromechanik

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności przy zapewnieniu wysokich standardów BHP;

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów produkcyjnych;

  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych;

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek;

  • Realizacja planów konserwacji maszyn i urządzeń;

  • Wsparcie produkcji w zakresie przezbrojeń maszyn;

  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności procesu produkcyjnego;

  • Udział w projektach optymalizacyjnych oraz rozwojowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub automatyczne;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w przemyśle spożywczym;

  • Samodzielność i zaangażowanie;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Uprawnienia SEP;

  • Gotowość do pracy zmianowej;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie o pewnej pozycji na rynku;

  • Umowa o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Atrakcyjny system premiowania;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Możliwość rozwoju i szkoleń oraz zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • Praca w dynamicznym środowisku z wieloma możliwościami rozwoju.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 810413493