2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zabrze
Dodane 24 maja 2024

Elektromechanik / Elektryk samochodowy / Pracownik Działu Części

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany serwis samochodowy Mazda Mirai Motors zatrudni :

  • Mechanika

  • Elektromechanika

  • Pracownika Działu Części / Magazynu

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek w obszarze specjalizacji elektromechanicznej

  • Realizacja zleconych napraw oraz kontrola jakości wykonanych prac

  • Wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z wymogami producenta

  • Dbanie o powierzone mienie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne zgodnie z wymaganym kierunkiem

  • Wiedza z zakresu elektryki oraz podstawy mechaniki samochodowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć poszerzania kwalifikacji

  • Odpowiedzialność, rzetelność, jakość świadczonych usług

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych zadań

  • Motywacyjny system wynagradzania w oparciu realizację wyznaczonych zadań

  • Zapewniamy pełen pakiet szkoleń dedykowanych dla stanowiska

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Pracę z doświadczonym zespołem

 Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie?

Szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju?

Kochasz motoryzację i chciałbyś się w niej rozwijać?

Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na te pytania zapraszamy do naszego zespołu!

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 920537462