2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Skierniewice
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektromechanik - Dział Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ELEKTROMECHANIKA

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn k/Skierniewic

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn znajdujących się w zakładzie według ustalonego planu, zgodnie z dokumentacją techniczną urządzeń.

  • Usuwanie awarii mechanicznych oraz elektrycznych maszyn i urządzeń, które mogą spowodować znaczne zaburzenia produkcji oraz straty materialne.

  • Dokonywanie wpisów w książkach maszyn/urządzeń, systemowo.

  • Nadzorowanie prac firm zewnętrznych dokonujących napraw maszyn/urządzeń.

  • Udział przy wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku elektryk, elektromonter, elektronik, elektromechanik

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń

  • Znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki, mechaniki

  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją maszyn (pneumatyczne, mechaniczne, elektryczne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia w zakresie spawania (mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;

  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. z siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a , dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 700330567