2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Środa Śląska
Dodane 12 czerwca 2024

Elektromechanik - branża budowlana

Wynagrodzenie

5 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Firma z branży budowlanej mieści się w Komornikach k. Środy Śląskiej.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Naprawa maszyn i urządzeń budowlanych, wykonywanie pomiarów elektrycznych, typowanie części zamiennych, prace modernizacyjne i konserwacyjne, dokonywanie przeglądów technicznych.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Wykształcenia technicznego, doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętności czytania schematów elektrycznych, uprawnień SEP do 1kv, prawo jazdy kat. B - warunek konieczny, dyspozycyjności do pracy w delegacjach na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego.

Co oferuje nasz Klient?

Umowę o pracę.

Miesięczne wynagrodzenie od 5300 zł brutto do 8500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności) + dodatki za delegacje.

Pracę w godzinach porannych (7:30-16:30, 7:30-12:30).

Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport).

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 920140125