2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Grudziądz
Dodane 13 kwietnia 2024

Elektroenergetyk Elektryk Praca Grudziądz

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis stanowiska:

ZUE-ENERGIA Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko elektroenergetyk. Osoby na tym stanowisku pracują w elektrociepłowni, gdzie zajmują się kontrolą parametrów pracujących urządzeń, zapewniając im odpowiednie warunki pracy. Ponadto ich rola polega na nadzorowaniu, konserwowaniu oraz naprawie urządzeń elektrycznych i AKPiA. Pracownicy zatrudnieni w dziale utrzymania ruchu pracują w systemie pracy ciągłej.

Zakres wykonywanych obowiązków

-montaż i rozruch urządzeń przemysłowych

-kontrola urządzeń i systemów elektroenergetycznych

-remont i konserwacja urządzeń

-przeglądy szaf monitoringu spalin

Nasze wymagania:

-wykształcenie z zakresu automatyki i elektryki (mile widziani absolwenci technikum elektrycznego oraz studenci)

-umiejętność pracy w zespole

-sumienność

-odpowiedzialność

- świadectwa kwalifikacyjne grupy G1 w zakresie EKSPLOATACJI oraz DOZORU (w przypadku braku aktualnych uprawnień skierujemy zatrudnionego pracownika na egzamin kwalifikacyjny)

-umiejętność czytania schematów

-gotowość do pracy zmianowej w systemie 12 godzinnym (cały etat; 160-176 h/mc)

Korzyści wynikające z pracy w firmie:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym, w zaufanym i zgranym zespole. Zapewniamy przyuczenie do pracy na nowo poznanym obiekcie elektrociepłowni, pomoc oraz wsparcie elektryków, automatyków oraz przełożonego przy wykonywaniu nowych obowiązków. Oferujemy możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez szkolenia. Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Liczymy, że nasza kadra powiększy się właśnie o Ciebie!

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 755744643