2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Skierniewice
Dodane 21 kwietnia 2024

Elektro-mechanik samochodowy

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa VEKA to międzynarodowa organizacja obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Elektro-mechanik samochodowy​.

Zadania:

  • Wykonywanie prac przy naprawie i konserwacji wózków widłowych oraz podnośników hydraulicznych

  • Wykonywanie okresowych przeglądów wózków widłowych i podnośników hydraulicznych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz zapobieganie ich występowaniu

  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych i modernizacyjnych

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji pojazdów mechanicznych

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym (samochodowy/ogólny)

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej/ogólnej

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność współpracy

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie posiłków

  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez VEKA Polska Sp. z o.o., ul. Jana III Sobieskiego 71, z siedzibą w Skierniewicach (96-100), KRS 208834 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo.veka.com. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy na podstawie przepisów prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, polegającego na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami, lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Nie wykorzystujemy systemów do zautomatyzowanego podejmowania decyzji (np: kontrolowanego tylko przez system IT). w rozumieniu art. 22 RODO. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod rodo.veka.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 838279655