2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Włochy
Ecotec Polska Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Electrical Supervisor || Kierownik robót elektrycznych

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja online

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Electrical Supervisor do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach polskich

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi / procesów podnoszących efektywność prac

  • Pracę na terenie Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowych realizowanego kontraktu

  • Nadzorowanie i koordynowanie robót elektrycznych

  • Nadzór nad usuwaniem wad i usterek

  • Proponowanie rozwiązań technicznych

  • Nadzór nad dokumentacją powykonawczą

  • Udział w naradach koordynacyjnych

  • Współpraca z inwestorem, dostawcami i podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • 3 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie robót elektrycznych

  • Znajomość programów: MS Office, Auto Cad

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności elektrycznej

  • Doświadczenie przy instalacjach fotowoltaicznych

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Ecotec Polska Sp. z o.o. ul. Światowa 22, 02-229 Warszawa, KRS 0000344152 (dalej: Spółka) w celach związanych z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez Spółkę poprzez umieszczenie i przechowywanie tych danych w systemie informatycznym administratora oraz przechowywania ich w tradycyjnej formie dokumentowej (forma papierowa dokumentu).

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 897742063